نتایج جستجو برای عبارت :

بس که من دانشمندم!

دانش ساختمان‌های گسسته‌م میگه اگه یه مکعب روبیک رو بدی دست یه میمون که بی‌نهایت بار بچرخوندش، بالاخره مکعب روبیک درست میشه.
دانش تکاملم میگه توانایی‌های من از میمون بیشتره.
دانش ژنومیک محاسباتیم هم به جای این که بشینه ببینه باگ کدی که دیشب باید می‌فرستاد چیه، نشسته داره روبیک آینه‌ای حل می‌کنه.
دانش مهندسی کامپیوترم هم میگه اگه نمی‌دونید روبیک آینه‌ای چیه، سرچ کنید.
+ با لحن خودشیفته‌وار نخونید، دارم مسخره‌بازی درمیارم!
الآن دوست دانشمندم مؤرخ برجسته تاریخ صدر اسلام و عصر اموی جناب آقای علی بهرامیان برای من فایلی صوتی فرستاد از استاد و حکیم گرامی جناب آقای مصطفی ملکیان در رابطه با تاریخنگاری کربلاء. از گفته های آقای ملکیان خیلی تعجب کردم. ایشان ابراز داشته اند که ما از حادثه کربلا بسیار بسیار کم می دانیم و غالب روایاتی که نقل می شود مربوط به دوران صفوی به این طرف است و اینکه منابع چندان زیادی برای ثبت روایات تاریخی در قرن نخست وجود نداشته. آنگاه استناد می ک
شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که بارها و بارها از کنار کلمه ” تفکر خلاق ” به سادگی گذشته و با خود اندیشیده‌اید: «مگر من دانشمندم یا می‌خواهم اختراعی بکنم و پروژۀ بزرگی را انجام بدهم که بخواهم بدانم تفکر خلاق چیست و چه کاربردی دارد».
اشتباه اکثر ما این است که فکر می‌کنیم تفکر خلاق و یا به زبان ساده‌تر خلاقیت، ویژۀ قشر خاصی از افراد جامعه است که قصد انجام کارهای بزرگ و جدید را دارند و بدرد ما نمی‌خورد. لذا بهتر است ابتدا با مفهوم ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منطق نوین