نتایج جستجو برای عبارت :

بیاید از حال و هوای پست قبلی درتون بیارم(به روز شده)

سلام بچه ها..
احتمالا دیگه نتونم بیام وب اینا..البته دقیق معلوم نیست..اگه همه چی خوب پیش بره میام
دعا کنین..
زلزله بدجور لرزوند..بین خودمون باشه از ترس...کککک
زلزله سراب هم بود که میدونید منم اونجا زندگی میکنم..
الان تونسم با شار گوشیم یه پست بذارم که اگر حتی یه درصد نگرانم شدید که میدونم نمیشید
از نگرانی درتون بیارم..همین
دعاکنین همه چی خوب پیش بره..تلفات کم باشه!!
اطراف محل زندگی پیشول هم زلزله بوده ولی چون باباش گوشیشو.گرفته هنوز خبری نتونسم بگ
مشیه و مشیانه  پسر و دختری بودند که روز سیزده فروردین برای اولین بار در جهان با هم ازدواج نمودند.
در آن زمان چون عقد و نکاحی شناخته شده نبود آن دو به وسیله گره زدن دو شاخه پایهٔ ازدواج خود را بنا نهادند.
این مراسم را به ویژه دختران و پسران دم بخت انجام میدادند و امروز هم دختران
و پسران برای بست پیمان زناشویی نیت می کنند و علف گره می زنند.
این رسم از زمان کیانیان تقریباً متروک شد.
ولی در زمان هخامنشیان دوباره شروع شده و تا امروز باقی مانده است.
ما اصولا سیزده‌به‌درها برنامه‌ی خاصی نداریم :| امروز با پدر رفتم میدون آزادی چون شنیده بودم تو تعطیلات عید طبقه بالاشم راه میدن (نمی‌دونم سیستم چیه، تا حالا نرفتم)، ولی کلا بسته بود و همون‌جا یه دور زدیم.
بعد رفتیم محله‌ی قدیمی‌مون (از اول ازدواج مامان بابام تا حدود پنج شیش سالگی من) و بابام سه تا خونه‌ای که توشون مستاجر بودن/بودیم رو نشونم داد. من فقط یه تصویر محو از یکی‌شون یادمه که هر چی هم بیشتر روش تمرکز می‌کنم محوتر می‌شه.
خاطرات د
فضائل امیر المومنین علیه السلام در کلام آن حضرت
حسن بن سلیمان حلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
وروى الفضل بن شاذان فی كتاب القائم ان أمیر المؤمنین صلوات الله علیه قال على منبر الكوفة واللهانی لدیان الناس یوم الدین وقسیم الله بین الجنة والنار لا یدخلهما داخل الا على احد قسمی وانا الفاروق الاكبر والقرن من حدید وباب الایمان وصاحب المسیم وصاحب السنین وصاحب النشر الاول والنشر الاخر وصاحب القضاء وصاحب الكرات ودولة الدول وانا الامام لمن بعدی وال
عشق اجاره ای تمامی قسمت ها با کیفیت:متوسط.

معرفی:

ژانر:کمدی|عاشقانه
سازنده:ترکیه
سال ساخت:2015
خلاصه داستان دقیقاً وقتی که میگی همه چیز تموم شد نباید به معجزه ای که جلو درتون هست جواب رد بدین دفنه پیشنهاد بازی عشق 6 ماه ـه رو قبول میکند بخاطر همین مجبور ـه یکی از آدم های موفق کشور رو عاشق خودش کنه . کسی که واقعاً تو این راه همراه اوست کسی هست که عاشقش شد پیچیدگی و ترسناکی این عشق دیوانه وار اون رو به مثلت تبدیل می کنه . واقعی ترین سوالات زندگی ب
دانلود سریال ترکی عشق اجاره ای با دوبله فارسی
قسمت222  اضافه شد
سریال تمام شد.
نام سریال : Kiralik Ask ، عشق اجاره ایژانر : رمانتیک ، کمدینویسنده : Meriç Acemiکارگردان : Metin Balekoğluبازیگران : Barış Arduç , Elçin Sangu , Sinem Öztürkسال تولید : ۲۰۱۶محصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیزمان : میانگین هر قسمت ۴۵ دقیقهکیفیت : عالی HDTVفرمت : MKVحجم : ۱۵۰ MBلینک دانلود : مستقیم – Directخلاصه داستان : دقیقاً وقتی که میگی همه چیز تموم شد نباید به معجزه ای که جلو درتون هست جواب رد بدین د
دانلود سریال ترکی عشق اجاره ای با دوبله فارسی
قسمت22  اضافه شد
سریال تمام شد.
نام سریال : Kiralik Ask ، عشق اجاره ایژانر : رمانتیک ، کمدینویسنده : Meriç Acemiکارگردان : Metin Balekoğluبازیگران : Barış Arduç , Elçin Sangu , Sinem Öztürkسال تولید : ۲۰۱۶محصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیزمان : میانگین هر قسمت ۴۵ دقیقهکیفیت : عالی HDTVفرمت : MKVحجم : ۱۵۰ MBلینک دانلود : مستقیم – Directخلاصه داستان : دقیقاً وقتی که میگی همه چیز تموم شد نباید به معجزه ای که جلو درتون هست جواب رد بدین د
همسرم ازم خواست که از انبار براش یه روسری ببرم ، من هم در ابتدا تصمیم گرفتم که یه طرح رو انتخاب کنم و براش ببرم امّا باز به خودم گفتم نه تو که چند روز دیگه بر می گردی یه بسته از روسری رو ببر که بر اساس سلیقه خودش انتخاب کنه و هر چی که اضاف اومد رو برگردون . به لطف خدا به نسبت اطرافیانی که دیدم خیلی قانع هست اصلا همین که من رو انتخاب کرده یعنی قناعت ..
لازم بود اسم قناعت رو بیارم چون برای درک مطلب خیلی کمک کنندس که در ادامه عرض می کنم .
کسی که مطمئن بو
اول این که با استاد صحبت کردم. با وجود این که می‌دونستم احتمالا به یه نحوی باهام راه میاد، نگران چند تا چیز بودم. اگه می‌خواست دوباره ازم امتحان بگیره، یه جورایی حق بقیه ضایع می‌شد و به جز اون، ممکن بود باز خراب کنم. اگه می‌‌خواست نمره‌های دیگه‌م رو جای پایان‌ترم بذاره،(که خیلی هم خوب هستن به نظرم) جواب خودم رو نمی‌تونستم بدم و باز هم یه جورایی تبعیض بود. پروژه هم زحمت طراحی زیادی داشت و احتمالا برا من تنها پروژه طراحی نمی‌کردن. و در کل ب
شمه‌ای از فضائل امیر المومنین علیه السلام در کلام رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۷- حدثنا أبی رحمه الله، قال: حدثنا إبراهیم بن عمروس الهمدانی بهمدان، قال: حدثنا أبو علی الحسن بن إسماعیل القحطبی، قال: حدثنا سعید بن الحكم بن أبی مریم، عن أبیه، عن الاوزاعی، عن یحیى بن أبی كثیر، عن عبد الله بن مرة، عن سلمة بن قیس، قال: قال رسول الله صلى الله علیه وآله: علی فی السماء السابعة كالشمس بالنهار فی الارض، وفی السما
1 . یه هفته س بعد از دیدن سریال 13 دلیل برای این که ... به یه سری حالت های روحی ریسیدم که بگی نگی زندگیم شبیه اون بچه هاس ولی یکم بالا پایین داره و توی این چند هفته دارم به انواع اقسام خودکشی فکر میکنم... این که چطور بدون درد بمیری از دار، قرص برنج ، بگیر تا آخر رسیدم به شات گان که در سریع ترین حالت ممکن به لقاع الله وصلت میکنه ... دیونه نشدم ها به مدل های خودکشی داشتم فقط فکر میکردم . :))) :دی 

2 . با  دوستم رضا داشتیم راجب شرایط عقلی در مورد تصمیمات زندگی
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
.:: سریال درام و فوق العاده زیبای Kiralık Aşk ::..
:: دانلود سریال ترکی Kiralık Aşk به زبان اصلی با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم ::.
اطلاعات کامل : Wikipedia | وبسایت رسمی و تماشای آنلاین | IMDB
خلاصه داستان :
دقیقاً وقتی که میگی همه چیز تموم شد نباید به معجزه ای که جلو درتون هست جواب رد بدیندفنه پیشنهاد بازی عشق 6 ماهـه رو قبول میکند بخاطر همین مجبوره یکی از آدم های موفق کشور رو عاشق خودش کنه . کسی که واقعاً تو این راه همراه اوست کسی هست که عاشقش شدپیچیدگی و ترس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها